Rozkręć kampanię 1,5% dla Twojej OPP z darmowym pakietem promocyjnym e-pity!

W Polsce działa ponad 9 tys. Organizacji Pożytku Publicznego. Choć już prawie 80% podatników przekazuje swój 1,5% na działalność fundacji i stowarzyszeń, przekonanie ich by wybrali właśnie Twoją OPP to wciąż nie lada wyzwanie. Korzystając z darmowego Pakietu 1,5% dla OPP możesz to zmienić. Opowiedz podatnikom rozliczającym swojego PIT-a dlaczego warto wesprzeć Twoją organizację i w pełni wykorzystaj potencjał zestawu narzędzi marketingowych e-pity.

Twoja strona internetowa z programem e-pity online

Ułatw podatnikom podjęcie decyzji i opowiedz im, dlaczego warto przekazać 1,5% podatku właśnie Twojej OPP.

Udostępnij im wersję programu e-pity online z KRS Twojej organizacji - na własnej stronie WWW! Wygenerowanie takiej strony i programu on-line jest bezpłatne i proste. Wystarczy wstawić do generatora pakietu: numer KRS, cel szczegółowy, opis celu, link do strony www, logo, adres e-mail - i gotowe!

Bannery reklamowe wspierające Twoją kampanię 1,5%

Docieraj do sympatyków, darczyńców i podatników rozliczających roczne PIT-y, własne bannery promocyjne, umieszczając je na swojej stronie www, blogu czy Facebook'u

Zestaw personalizowanych reklam internetowych wygenerujesz łatwo i zupełnie za darmo. Wystarczy wczytać w generatorze pakietu nazwę i logo OPP, wybrać wersję kolorystyczną i Twoje bannery są gotowe - w trzech wymiarach i atrakcyjnej szacie graficznej stworzonej przez e-pity!

Ulotka do druku wspierająca Twoją kampanię 1,5%

Zaplanuj marketing bezpośredni z e-pity - szybko, łatwo i bezpłatnie!

Przygotuj direct mailing do sympatyków Twojej działalności, promuj się nie tylko w swojej siedzibie ale także na eventach i spotkaniach z ulotką reklamową dedykowaną Twojej OPP. Wystarczy wstawić nazwę, logo, adres i nr KRS organizacji oraz cel szczegółowy i krótki tekst promocyjny. Pozostałe elementy zostały już zaprojektowane przez e-pity!

Formularze podatkowe z Twoim KRS do druku

Wiesz, że Twoi sympatycy preferują tradycyjną formę rozliczenia PIT-a i dostarczają go do Urzędu Skarbowego osobiście lub pocztą tradycyjną? Wygeneruj formularz PIT z Twoim KRS w wersji do druku!

Wystarczy wstawić numer KRS oraz wpisać cel szczegółowy i można udostępnić podatnikom formularz PIT w wersji do druku, który pozwoli im przekazać 1,5% wyłącznie Twojej OPP.