Uwalniamy 1% - od lat!

Akcja e-life to kampania promująca przekazywanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jej celem jest zachęcenie podatników do świadomego przekazania 1% na cele dobroczynne.

Organizatorem akcji jest firma e-file (producent programu e-pity), która jako pierwsza w Polsce "uwolniła 1%", umożliwiając podatnikom wybór dowolnej OPP, a organizacjom - prawo wpisania się do bazy OPP za darmo, bez umów, zobowiązań i ukrytych kosztów.

Darmowy program to więcej użytkowników.

Aplikacja e-pity jest bezpłatna także na użytek komercyjny dla biur rachunkowych pod warunkiem przekazania przez nie 1% dowolnej OPP. Jeśli użytkownik nie chce przekazać 1%, musi opłacić wypełnienie deklaracji w aplikacji.

W ramach akcji przekazano już 420 mln złotych na rzecz OPP.

Użytkownicy programu e-pity, którzy w poprzednich latach przyłączyli się do Akcji e-life, przekazali już razem ponad 420.000.000 złotych dla ponad 7.000 organizacji pożytku publicznego.

Darmowy program dla OPP bez ograniczeń, opłat, umów i zobowiązań.

Bezpłatnie udostępniamy program e-pity w wersji online wszystkim OPP uprawnionym do pozyskiwania 1% podatku. Organizacje mogą umieścić go na swojej stronie, blogu, profilu na Facebooku lub przesłać link do sympatyków, np. za pomocą newslettera. Wszystko bez żadnych opłat, umów i zobowiązań.

Wsparcie 1% dla OPP ze strony samorządów.

Dobro procentuje lokalnie, gdy samorządy wspierają regionalne OPP w pozyskiwaniu 1%. Właśnie dlatego e-pity ułatwiają przekazanie 1% lokalnie. Bezpłatnie udostępniamy samorządom Program e-pity online w specjalnej wersji, która umożliwia mieszkańcom podarowanie 1% podatku na rzecz wszystkich OPP działających w ich mieście lub gminie.

Rozkręć kampanię 1% dla Twojej OPP - za darmo

Zyskaj więcej pomocy z pakietem e-pity. Wygeneruj bezpłatną wersję programu dedykowaną Twojej organizacji wraz z zestawem narzędzi marketingowych, dzięki którym wypromujesz swoją organizację wśród sympatyków - i nie tylko.

Generuj pakiet

Polityka Plików Cookies i Profilowanie:

W Serwisie Internetowym używamy technologii w celu świadczenia najwyższej jakości usług drogą elektroniczną. Administratorem Twoich danych jest e-file sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12. Klikając “Akceptuję” zgadzasz się na profilowanie, tj. przetwarzanie danych osobowych przez e-file, polegające na automatycznej analizie Twoich interakcji w Serwisie. Korzystamy z Plików Cookies - czytaj więcej.

Akceptuję