Akcja e-life 1,5% dla OPP

Akcja e-life to kampania promująca przekazywanie 1,5% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jej celem jest zachęcenie podatników do świadomego przekazania 1,5% na cele dobroczynne.

Inicjatorem akcji jest firma e-file (producent programu e-pity), która jako pierwsza w Polsce "uwolniła 1,5%", umożliwiając podatnikom wybór dowolnej OPP, na rzecz której może przekazać swój datek, a organizacjom - prawo wpisania się do bazy OPP za darmo, bez umów, zobowiązań i ukrytych kosztów.

Darmowy program to więcej użytkowników.

Aplikacja e-pity jest bezpłatna dla każdego użytkownika, a dla biur rachunkowych - wyłącznie pod warunkiem przekazania przez nie 1,5% dowolnej OPP. Jeśli użytkownik nie chce przekazać 1,5%, musi opłacić wypełnienie deklaracji w aplikacji.

W ramach akcji przekazano już 1.015 mln złotych na rzecz OPP.

Użytkownicy programu e-pity, którzy w poprzednich latach przyłączyli się do Akcji e-life, przekazali już razem ponad 1.015.000.000 złotych dla ponad 9.000 organizacji pożytku publicznego.

Darmowy program dla OPP bez ograniczeń, opłat, umów i zobowiązań.

Bezpłatnie udostępniamy program e-pity w wersji online wszystkim OPP uprawnionym do pozyskiwania 1,5% podatku. Organizacje mogą umieścić go na swojej stronie, blogu, profilu na Facebooku lub przesłać link do sympatyków, np. za pomocą newslettera. Wszystko bez żadnych opłat, umów i zobowiązań.

Wsparcie 1,5% dla OPP ze strony samorządów.

Dobro procentuje lokalnie, gdy samorządy wspierają regionalne OPP w pozyskiwaniu 1,5%. Właśnie dlatego e-pity ułatwiają przekazanie 1,5% lokalnie. Bezpłatnie udostępniamy samorządom Program e-pity online w specjalnej wersji, która umożliwia mieszkańcom podarowanie 1,5% podatku na rzecz wszystkich OPP działających w ich mieście lub gminie.

Rozkręć kampanię 1,5% dla Twojej OPP - za darmo

Zyskaj więcej pomocy z pakietem e-pity. Wygeneruj bezpłatną wersję programu dedykowaną Twojej organizacji wraz z zestawem narzędzi marketingowych, dzięki którym wypromujesz swoją organizację wśród sympatyków - i nie tylko.

Generuj pakiet