Uwalniamy 1% - od lat!

Akcja e-life to kampania promująca przekazywanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego. Jej celem jest zachęcenie podatników do świadomego przekazania 1% na cele dobroczynne.

Organizatorem akcji jest firma e-file (producent programu e-pity), która jako pierwsza w Polsce "uwolniła 1%", umożliwiając podatnikom wybór dowolnej OPP, a organizacjom - prawo wpisania się do bazy OPP za darmo, bez umów, zobowiązań i ukrytych kosztów.

Akcja e-life - dlaczego warto?

  • Darmowy program to więcej użytkowników. Aplikacja e-pity jest bezpłatna także na użytek komercyjny dla biur rachunkowych pod warunkiem przekazania przez niego 1% dowolnej OPP. Jeśli użytkownik nie chce przekazać 1%, musi zapłacić za wypełnienie deklaracji w aplikacji.
  • W ramach akcji przekazano już 190 mln złotych na rzecz OPP. Użytkownicy programu e-pity, którzy w poprzednich latach przyłączyli się do Akcji e-life, przekazali już razem ponad 190.000.000 złotych dla ponad 7.000 organizacji pożytku publicznego.
  • Darmowy program dla OPP bez ograniczeń, opłat, umów i zobowiązań. Bezpłatnie udostępniamy program e-pity w wersji online wszystkim OPP w Polsce uprawnionym do pozyskiwania 1% podatku. Organizacje mogą umieścić go na swojej stronie, blogu, profilu na Facebooku lub przesłać link do sympatyków, np. za pomocą newslettera. Wszystko bez żadnych opłat, umów i zobowiązań.
  • Wsparcie 1% dla OPP ze strony samorządów. e-pity ułatwiają przekazanie 1% podatku lokalnie dzięki możliwości bezpłatnego udostępniania programu w wersji online dla samorządów, które chcą wspomóc OPP ze swojego regionu.
    Aplikacja dla samorządów pozawala na przekazanie 1% wszystkim OPP działającym w granicach gminy/miasta, które podejmą taką akcję promocyjną. Akcję e-life 1% lokalnie wsparły już takie gminy jak: Gdynia, Łódź, Częstochowa, Opole, Nowy Sącz, Jelenia Góra, Lębork, Mysłowice, Tomaszów Mazowiecki, Lubliniec.