Wygeneruj darmowy pakiet e‑pity - - do Twojego Subkonta

Udostępnij swojej rodzinie, przyjaciołom i znajomym, własną edycję programu do rozliczenia PIT, w którym będą mogli przekazać 1% wyłącznie na Twój cel szczegółowy. Pobierz bezpłatny pakiet narzędzi promocyjnych e-pity, dzięki którym w prosty sposób poinformujesz darczyńców o celu wsparcia i zaprosisz ich do przekazywania 1% na Twoje subkonto. Wystarczy przejść 5 prostych kroków. Wpisz poniżej numer KRS OPP, która Cię wspiera, cel szczegółowy, na który chcesz pozyskać 1%, link do strony www, fanpejdża lub bloga, wczytaj logo OPP oraz podaj Twój adres mailowy. Następnie wyślij formularz z danymi i pobierz za darmo spersonalizowane materiały marketingowe. Dzięki darmowemu pakietowi e-pity darczyńcy dowiedzą się o celu, który jest dla Ciebie ważny oraz przekażą 1% OPP, która wspiera Twój cel szczegółowy.

krok 1

Wpisz numer KRS Twojej Organizacji Pożytku Publicznego:

Numer KRS OPP jest niezbędny do wygenerowania bezpłatnego linku do programu e-pity on-line, za pośrednictwem którego Twoi darczyńcy będą mogli przekazać 1% wyłącznie na Twoje subkonto. Link w postaci graficznego przycisku czy bannera będziesz mógł przesłać do znajomych mailem lub zamieścić na Twojej stronie www.

krok 2

Wpisz swój cel szczegółowy (subkonto):

Po określeniu celu szczegółowego, zostanie on wbudowany "na sztywno" do Twojej wersji programu e-pity online. Oznacza to, że rozliczający się w niej użytkownicy nie będą mieli możliwości jego zmiany.

Napisz kilka słów o celu szczegółowym:

Podany poniżej opis pojawi sie na Twojej stronie internetowej z programem e-pity online oraz na ulotce.

krok 3

Wpisz adres swojej strony WWW:

Podany link zostanie wbudowany w wersję programu e-pity online dedykowaną Twojemu celowi szczegółowemu. Dzięki temu użytkownicy będą mieli możliwość odwiedzenia Twojej witryny, fanpejdża lub bloga z poziomu programu.

krok 4

Wczytaj logo swojej OPP:

Udostępniony plik zostanie wykorzystany w Twojej wersji programu e-pity online oraz pokazany na stronie WWW.

Uwaga. Wybierz plik, który jest już dostępny pod (dowolnym) adresem internetowym lub wgraj plik ze swojego komputera. Plik graficzny musi być przystosowany do wykorzystania w przeglądarkach internetowych. Maksymalne rozmiary grafiki to 300x300 pikseli. Dopuszczalne rozszerzenia pliku to: jpg, png, gif.

krok 5

Wpisz adres e-mail:

Na podany adres e-mail otrzymasz informację o wygenerowanym dla Ciebie linku do strony z bezpłatną wersją programu e-pity online oraz promocyjnego pakietu narzędzi e-pity. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail kierować będziemy również informacje o wersjach programu e-pity online w kolejnych latach podatkowych oraz oferty handlowe firmy e-file, skierowane do Organizacji Pożytku Publicznego.

Zgody

więcej

Administratorem danych osobowych jest e-file sp. z o.o. sp.k.

z siedzibą w Poznaniu (60-461), ul. Jeziorańska 12, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców KRS prowadzonym przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS pod nr 0000643414, o numerze NIP: 7811934421 i numerze Regon: 365695953, która dokonuje przetwarzania przekazanych danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. nr 144, poz. 1204 ze zm.) oraz zapewnia realizację uprawnień wynikających z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.), w szczególności prawo dostępu do treści własnych danych, prawo ich poprawienia, prawo wniesienia, w przypadkach w ustawie wymienionych, pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych w przypadkach w ustawie wskazanych, gdy administrator danych zamierza je przetwarzać w celach marketingowych lub sprzeciwu wobec przekazywania danych osobowych innemu administratorowi danych. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać odwołana w każdej chwili. Administrator zapewnia zabezpieczenia techniczne i organizacyjne. Dane, które podlegają przekazaniu, przekazywane są dobrowolnie, a baza danych osobowych prowadzona jest zgodnie z przepisami prawa oraz zasadami współżycia społecznego. Zgodnie z Regulaminem, jeżeli Użytkownik nie jest zainteresowany usługą w powyższej formie, może skorzystać z pakietu odpłatnego Extra lub VIP. zwiń

Udostępnij Twoim darczyńcom program e-pity dzięki, któremu ponad 7.000 OPP pozyskało już pieniądze z 1%!
20 mln pobrań programu
20 mln pobrań programu
270 mln złotych dla OPP
270 mln złotych dla OPP
10 mln wysłanych e-deklaracji
10 mln wysłanych e-deklaracji
4,8 ocena na Facebook'u
4,8* - ocena na Facebook'u
7 000 OPP pozyskało 1% z e-pity
7 000 OPP pozyskało 1% z e-pity