Najlepszy
sposób na

Pakiet Formalności OPP wypełnione z e‑Sprawozdaniem Finansowym!

Każda złotówka zaoszczędzona na obsługę działalności OPP oznacza dodatkowy budżet na realizację jej celów statutowych. Dlatego dostosowaliśmy sprawdzone narzędzia naszego Programu fillup, aby wesprzeć organizacje pożytku publicznego w obsłudze niezbędnych formalności. Poznaj Pakiet „Formalności OPP wypełnione“, w skład którego wchodzą:

e-Sprawozdanie Finansowe dla OPP - przygotuj i wyślij w pakiecie za 99 zł!

Każda organizacja pożytku publicznego jest zobowiązania do złożenia rocznego sprawozdania finansowego ze swojej działalności. W ramach Pakietu „Formalności OPP wypełnione“ organizacja pożytku publicznego otrzyma roczny dostęp do modułu „e-SF Podstawowy“ z programem do przygotowania i wysłania e-Sprawozdania Finansowego swojej OPP. To nasz sposób, by podzielić się z OPP dobrem, pośrednio wspierając jej podopiecznych.

Zarejestruj się za darmo w naszej bazie OPP i skorzystaj z Pakietu „Formalności OPP wypełnione“!

Kup pakiet za 99 zł

Roczny dostęp do druków bazowych fillup

Organizacje pożytku publicznego załatwiają niezliczone sprawy urzędowe i formalne. Dlatego w Pakiecie „Formalności OPP wypełnione“ udostępniamy również ponad 5 000 formularzy bazowych fillup. Dzięki nim organizacje szybko i elektronicznie mogą załatwić dowolną sprawę - m.in. PIT-y, VAT-y, polecenia przelewów i wiele innych.

Kup pakiet za 99 zł

Alerty o obecności Twojego OPP na Liście Uprawnionych do 1,5% - za darmo

1,5% mogą pozyskiwać wyłącznie te organizacje, które znajdują się na aktualnej liście OPP publikowanej przez Narodowy Instytut Wolności. Może się zdarzyć, że Twoja organizacja z przyczyn formalnych wypadnie z tego spisu. W takiej sytuacji, otrzymasz od nas alert, który niezwłocznie poinformuje Ciebie o braku Twojej organizacji w aktualnym wykazie OPP uprawnionych do zbiórki 1,5%. Monitorując listę Narodowego Instytutu Wolności w czasie rzeczywistym, dajemy Ci szansę na błyskawiczną reakcję. Raz w miesiącu otrzymasz również raport ze statusem Twojej OPP. Usługa jest dostępna w ramach Pakietu „Formalności OPP wypełnione“ za 99 zł oraz bezpłatna dla wszytskich organizacji zarejestrowanych w naszej bazie.

Zarejestruj się za darmo w naszej bazie OPP i śpij spokojnie!

Zarejestruj się i generuj pakiet

Weryfikacja NIP firm na białej liście podatników VAT - za darmo

Organizacje pożytku publicznego przy rozliczaniu faktur za działania, które refundują w ramach swojej działalności statutowej, są zobowiązane zweryfikować ich status podatnika VAT. W ramach fillup umożliwiamy sprawdzanie NIP-ów firm na białej liście, udostępniając usługę nieodpłatnie wszystkim OPP zarejestrowanym w naszej bazie oraz w ramach Pakietu „Formalności OPP wypełnione“ za 99 zł.

Zarejestruj się za darmo w naszej bazie OPP !

Zarejestruj się i generuj pakiet

Formalności OPP wypełnione

Pakiet Formalności OPP wypełnione to jedyna taka oferta na rynku, której celem jest ograniczenie wydatków Organizacji Pożytku Publicznego na obsługę obligatoryjnych formalności. Mamy nadzieję, że połączenie pakietów e-pity służących pozyskiwaniu 1,5% z Formalnościami OPP wypełnione, w ramach jednej platformy, ułatwi Państwu realizację celów statutowych. Rozszerzając ofertę e-pity o możliwości fillUp za darmo lub w najniższej cenie na rynku, chcemy dołączyć do szlachetnej misji pomagania.

Kup pakiet za 99 zł